Jaunākās filmas skaties Smart TV BEZMASKAS ar LG un Megogo

LG Electronics (LG) kopā ar pirmo interneta kinoteātri Megogo.net Baltijas valstīs laiž klajā jaunu, LG Smart TV paredzētu aplikāciju, nodrošinot tiešsaistes piekļuvi plašam videomateriālu klāstam. Tagad interneta kinoteātris Megogo.net būs pieejams LG Smart TV īpašniekiem bez jebkāda papildu aprīkojuma, par brīvu, bez reģistrācijas un jebkurā vēlamajā laikā.

Lai noskatītos filmu, izmantojot šo pakalpojumu, atliek atvērt Megogo pakalpojumu un izvēlēties filmu. Videomateriāli tiek sniegti augstas izšķirtspējas (HD) formātā. Pakalpojums pieejams krievu valodā, bet tuvākajā laikā paredzēts izveidot saskarni arī latviešu valodā, kā arī lokalizēt saturu.

“Mēs priecājamies par iespēju sapulcināt pie televizoru ekrāniem visu ģimeni, kā arī draugus, lai noskatītos iecienītākās filmas, seriālus un animācijas filmas. Tāpat, līdz ar aplikācijas Megogo.net ieviešanu LG Smart TV televizoros, mēs esam kļuvuši pieejamāki vecāka gadagājuma cilvēkiem un tiem, kam nav laika meklēt filmas internetā,” stāsta interneta kinoteātra Megogo.net mārketinga direktors Ivans Šestakovs.

“Megogo.net sniedz LG Smart TV lietotājiem brīvu piekļuvi lielam HD satura apjomam. VoD (pieprasījumvideo) popularitāte lietotāju vidū nepārtraukti pieaug, un, jo vairāk būs kvalitatīva satura, jo vairāk šī joma attīstīsies,” stāsta LG Electronics Latvia speciālists Smart TV satura un pakalpojumu jautājumos Jevgenijs Jerjomins.

3 atbildes “Jaunākās filmas skaties Smart TV BEZMASKAS ar LG un Megogo

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s