Toyota CAMATTE Bērnu automašīna

Laikam nav tādu bērnu, kas skaitoties uz vecāku mašīnu nesapņo ātrāk izaugt un braukt ar savu personīgo automobili.

Kā uzzināja Orange Weekends, tagad bērni var realizēt savus sapņus un pat nesagaidot atbilstoši vecumu pēc likuma un vadītāja apliecību var droši sēsties pie stūres. Par šo ir parūpējies Toyota automobiļu koncerns, kas nesen prezentēja Japānas  lielākajā Tokyo Toy Show izstādē speciālo mašīnu priekš bērniem – TOYOTA CAMATTE. Pēc ražotāju viedokļa bērniem jau no pašas bērnības jāpierod pie domas par personīgo automobili ar Toyota. Viennozīmīgi pats pirmais auto būs Toyota Camatte, kas ir ražots speciāli bērniem.

Toyota Camatte ir pilnvērtīgs auto kas ir 2.7 metrus garš un 1.2 metrus plats, tajā ir viss kas ir lielajos automobiļos, piemēram īsts dzinējs, kaut arī elektrisks, kura iespējas ir domātas 10 km attālumam, kuru var izbraukāt vienas baterejas ielādes rezultātā. Protams mazajiem autobraucējiem nesanāks pabraukt pa pilsētas ceļiem, toties varēs izbraukāt pa parka ieliņām, gajēju celiņiem, būtībā uz visiem ceļiem attālinātiem no aktīvās braukšanas.

Apbrīno arī pasažieru ietilpība Toyota Camatte mašīnā var sasēsties 3 cilvēki – vadītājs priekšā un divi pasažieri aizmugurē.

Protams sākotnēji mašīnu vadīs kāds no pieaugušiem, apmācot mazo autobraucēju drošas braukšanas paņēmieniem. Bērns Toyota Camatte vadību varēs pārņemt tikai ar laiku. Toyota rūpējas par Bērnu drošību un automobilis neuzņem lielu ātrumu un tiem, kas atrodas mašīnas iekšpusē nekas nedraud

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s