Datortehnikas zīmols Packard Bell tagad arī Latvijā

Eiropā vadošā datortehnikas zīmola Packard Bell ienāca Latvijas un visas Baltijas tirgū. Packard Bell piedāvā vizuāli pievilcīgus un tehniski uzticamus datorus. Orange Weekends uzzināja, ka Packard Bell datori ir domāti cilvēkiem, kuri vēlas stilīgu un intuitīvi lietojamu datoru, kas uzsvērtu viņu dzīvesstilu.

“Iekarojis popularitāti globālajos tirgos, zīmols Packard Bell līdz šim Baltijā nebija pārstāvēts. Packard Bell ienākšana Baltijas tirgū notiek saskaņā ar stratēģisko lēmumu izplatīt šo zīmolu Austrumeiropā. Pirmās Austrumeiropas valstis, kurās sāka tirgot Packard Bell produkciju pirms vairāk nekā gada, bija lielie tirgi Krievija un Ukraina. Kad kļuva skaidrs, ka pircēji šo zīmolu uzņem labi, stafeti viena aiz otras pārņēma arī citas valstis un šobrīd arī Latvija, Lietuva un Igaunija,” skaidro Andris Pastors, Packard Bell oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.

Apvienojot mūsdienīgu, spilgtu dizainu, ergonomiskumu un nevainojamu funkcionalitāti, Packard Bell piedāvā vizuāli pievilcīgus un tehniski uzticamus datorus mājas lietotājiem – galvenokārt 16-45 gadus jauniem cilvēkiem, kuri vēlas stilīgu un intuitīvi lietojamu datoru, kas uzsvērtu viņu dzīvesstilu. No Packard Bell produkcijas klāsta Latvijā būs nopērkami galddatori “imedia L” un “imedia S”, piezīmjdatori “EasyNote”, netbuki “dotS” un monitori “Maestro” un “Visio”.

“Pasaulē ļoti populāri ir “EasyNote” piezīmjdatori, kas ieņem būtiskas tirgus daļas Rietumeiropas valstīs. Arī Latvijā sagaidām, ka tieši “EasyNote” piezīmjdatori būs Packard Bell vispopulārākais produkts,” prognozē Andris Pastors.

Packard Bell mērķis Latvijā ir gada laikā sasniegt 10% tirgus daļu mājas lietotāju datortehnikas segmentā. Lai šo mērķi īstenotu, Packard Bell plāno aktīvi iesaistīties dažādās tirdzniecības veicināšanas aktivitātēs, kas orientētas uz datortehnikas produktu lietotājiem, un pirmie pasākumi kopīgi ar lielākajiem tirdzniecības partneriem ir paredzēti jau šovasar augustā pirmsskolas tirdzniecības sezonas laikā.

Packard Bell produkciju Latvijā varēs iegādāties pie jebkura IT preču tirgotāja, kurš iepērk datortehniku no oficiālajiem vairumtirgotājiem: Acme, Also, Elko. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s