Go Pro kamera aktīvai atpūtai

Vēlies draugiem parādīt savus piedzīvojumus interesantā veidā? Dodies ceļojumā vai gatavojies piedalīties aizraujošā pasākumā, un vēlies iemūžināt mirkļus? Labākais veids, kā iemūžināt mirkļus ir Go Pro kameras, tās ir kompaktas un viegli pārnēsājamas. Ar sporta kamerām Jūs varēsiet, filmēt video no sava skatu punkta vai uzņemt „Time-lapse” foto.

Korpuss ir īpaši izturīgs un piemērots ļoti ekstremāliem apstākļiem. Ir iespējams ienirt līdz 60 metriem ūdenī, lai vērotu ūdens pasauli.

Vairāku veidu stiprinājumi ļauj Jums Go Pro kameru piestiprināt visdažādākajās vietās. Kameras ir tik vieglas, ka tās ir iespējams pievienot pie radio vadāmām ierīcēm: auto modeļiem, kuģīšiem, lidmašīnām un iegūt vēl neredzētus skatu leņķus.

Go Pro  ir kvalitatīvas un izturīgas kameras, kuras īpaši piemērotas ekstrēmiem apstākļiem. Kameras spēj uzņemt video full HD – 1920*1080 izšķirtspējā. Tās nodrošina krāšņus 5mpx foto.

Ar Go Pro uzņem „Time-lapse” foto, kā arī realizē neprātīgus un radošus video!

Go Pro kameras ir nokomplektētas trīs dažādiem sporta aktivitāšu virzieniem – moto un auto sportistiem, ūdens aktivitāšu cienītājiem un vienkārši sporta fanātiem.

GoPro HD HERO2 Surf Edition

GoPro HD HERO2 Surf Edition

GoPro HD HERO2 Outdoor Edition

GoPro HD HERO2 Outdoor Edition

GoPro HD HERO2 Motorsports Edition

GoPro HD HERO2 Motorsports Edition

Katrā komplektā ietilpst kamera, ūdens izturīgs korpuss līdz 60m, akumulators un vadi. Dažāda veida stiprinājumi nodrošina kameras lietošanu jebkuros apstākļos.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s