BMW atjauno i3 un i Pedelec konceptu

Kompānija “BMW” atvērs pirmo “i Store” veikalu, kas atradīsies Londonā. Par godu šim notikumam autoražotājs izgatavojis “i3” koncepta jaunu versiju un elektrisko velosipēdu “i Pedelec”.

“”BMW i Park Line” iezīmē jaunu pieeju klientiem. Blakus “BMW Park Line” un “MINI Park Line” saloniem šis jaunais veikals sniegs lielisku iespēju interesentiem iepazīt elektromobiļus un ieskatīties “BMW i” saimes elektrisko un uzlādējamo hibrīdu nākotnē,” preses paziņojumā norāda “BMW” valdes loceklis Īans Robertsons.

Kā uzzināja Orange Weekends, par godu jaunās globālās veikalu ķēdes atklāšanai “BMW” radījis elektrisko velosipēdu “i Pedelec”, kam ir salokāms alumīnija un oglekļa šķiedras komponējuma rāmis. Šis velosipēds būs ievietojams “i3” modeļa bagāžniekā. Velosipēds aprīkots ar 250W jaudīgu elektromotoru, kas nodrošina 20 Nm griezes momentu. Tas ļauj ar ciskudrilli sasniegt 25 km/h ātrumu un ar pilnu akumulatoru uzlādi nobraukt 25 līdz 40 kilometru distanci. No tradicionālās elektroligzdas akumulators uzlādējams četrās stundās, bet ar speciālu ierīci – pusotrā stundā.

Savukārt jaunās versijas “BMW i3” koncepts no iepriekš prezentētā atšķiras ar interjera apdari, kas izgatavota no atjaunojamiem materiāliem – eikalipta koka dekoratīvo apdari, kā arī vilnas un dabīgas ādas apšuvumu.

“BMW i3” prototips aprīkots ar elektromotoru, kas attīsta 170 ZS un 250 Nm. Līdz 100 km/h elektromobilis paātrinās mazāk kā astoņās sekundēs un maksimāli sasniedz 150 km/h.

Sērijveida ražošanā “BMW i3” nonāks 2013. gada beigās vai 2014. gada sākumā. Savukārt “BMW i8” sportiskais hibrīds gaidāms vēlāk.

Orange Weekends Blog pēc delfi.lv materiāliem

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s