RENAULT PRO+ – TAGAD ARĪ LATVIJĀ

Latvijā darbību uzsācis Renault PRO+ centrs, kura mērķis ir sniegt praktiskus un efektīvus risinājumus, lai apmierinātu visas biznesa klientu vajadzības. Līdz 2012. gada beigām Pro+ tīklā ir paredzēts iekļaut 400 Pro+ centrus gandrīz 30 valstīs.

Pirmais Pro+ Centrs tika atvērts 2009. gadā, lai nodrošinātu augstu pārdošanas un pēcpārdošanas servisa kvalitāti zīmola biznesa klientiem. Pateicoties sava tīkla kvalitātei, Renault pēdējo 13 gadu laikā ir ieņēmusi vadošās pozīcijas Eiropā furgonu tirdzniecības jomā. Tīkls balstās uz vienas pieturas veikala darījumu koncepciju, sniedzot praktiskus un efektīvus risinājumus, lai apmierinātu biznesa klientu vajadzības.

Balstoties uz vienas pieturas veikala koncepciju, Renault Pro + cenšas nodrošināt uzņēmējdarbības klientus ar efektīviem, daudzveidīgiem risinājumiem jaunu un lietotu transportlīdzekļu pārdošanas, finansējuma un pēcpārdošanas aprūpes jomās. Pro + centri darbojas saskaņā ar standartizētu iekārtojumu un piemēro precīzu hartu, pamatojoties uz pieciem galvenajiem principiem:

– Uzņēmumā strādā profesionāli pārdošanas un pēcpārdošanas speciālisti, kuri apguvuši īpašu apmācību.

– Ietver pilnu Renault produktu klāstu biznesa klientiem – no automašīnām un furgoniem līdz transportlīdzekļu pārveidojumiem.

– Nodrošina pakalpojumu vieglu pieejamību un efektivitāti, pateicoties visu pakalpojumu sniegšanas klientiem nodrošināšanu uz vietas.

– Ātra, kvalitatīva pakalpojumu sniegšana, pateicoties elastīgai darbībai, kā arī iekārtām un instrumentiem, kas pielāgoti darbam ar transportlīdzekļiem, kuru svars ir līdz septiņām tonnām. Klienti ir nodrošināti ar ātru apkalpi, darba laikus paziņo iepriekš, un solījumi tiek izpildīti.

– Klientu ienesīgums tiek nodrošināts, pateicoties pakalpojumiem, kas pielāgoti, lai apmierinātu dažādus saimnieciskās darbības veidus. Ja transportlīdzeklis ir jāņem no ceļa, Renault Pro + Centrs piedāvā alternatīvus pārvietošanās risinājumus, tostarp pieejamību tās pašas klases standarta aizstājēja transportlīdzekļus.

Renault Pro+ centri – klientu ērtībai

Lai nodrošinātu biznesa klientu apmierinātību un augstākās kvalitātes apkalpošanu, Renault Pro+ centri saviem klientiem piedāvā:

–       100% klientu pārdošanas un pēcpārdošanas zona;

–       Klientu pārdošanas un pēcpārdošanas komandas, kas specializējas komerciālajos transporta līdzekļos;

–       Plaša profesionālo transportlīdzekļu, tostarp  transportlīdzekļu ar virsbūvi, ekspozīcija;

–       Sistemātisks piedāvājums standarta VPA / PC pārbaudes braucienam bez nozīmējuma;

–       Pārdošanas piedāvājums 48 stundu laikā, apmierinot jūsu īpašās vajadzības (t.sk. transportlīdzekļus ar virsbūvi);

–       Ievadīšana pēcpirkuma kontaktā pēc transportlīdzekļa nodošanas;

–       Transporta līdzekļu apdrošināšana līdz 7 T;

–       Pagarināts darba laiks * biznesa klientiem;

–       Diagnozes noteikšana stundas laikā;

–       Transportlīdzekļu serviss notiek 8 darba stundu ietvaros bez norīkojuma;

–       Remontdarbu gadījumā detalizētas tāmes 4 stundu laikā nodrošināšana, kā arī atgriešanas laika nodrošināšana;

–       Ja transportlīdzeklis tiek izņemts no apgrozības, tiek piedāvāta aizstāšana ar tās pašas kategorijas transportlīdzekli.


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s